Powitanie

Czytelnictwo nie tylko dla maniaków.

eBibliofil

Promujemy nowoczesne formy czytelnictwa elektronicznego. Zarejestruj się.

Polecamy w tym tygodniu
Polecamy 1Ok?adka 2Ok?adka 3Ok?adka 4
Laboratorium... (ldż) - 16 typów osobowości w pigułce
Laboratorium Dobrego Życia - 16 typów osobowości w pigułce
i.postimg.cc/x87rJQcW/16-typow-osob.jpg
Poznaj niezależnego i błyskotliwego stratega, twórczego i wrażliwego mentora oraz optymistycznego i ciepłego doradcę. Poznaj artystę, logika, entuzjastę, prezentera… Dowiedz się, czym wyróżniają się poszczególne typy osobowości, i sprawdź, czy rozpoznasz wśród nich swoich znajomych i bliskich. Czy rozpoznasz wśród nich siebie?
Remigiusz Mróz - Oskarżenie
Remigiusz Mróz - Oskarżenie
i.postimg.cc/BQxN1sLH/Oskar-enie.jpg
Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia. Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża.
Remigiusz Mróz - Kontratyp
Remigiusz Mróz - Kontratyp
i.postimg.cc/JnftbfDB/kontratyp.jpg
W drodze na Annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie.
Rafał Górniak & Malynosorozec...- W blasku ognia
Rafał Górniak & Malynosorozec & Tseena & Michał Serwin & Maciej Kóska & Dariusz Szczepański & Paweł Balcerek & Akuumo & Kamil Jankowski & Katarzyna Auguścik & Marcin Wosztyl & Mateusz Gembarski
W blasku ognia

i.postimg.cc/MpgymXkT/cover.jpg
„W blasku ognia”. Wybór najlepszych opowiadań polskich fanów Uniwersum Metro 2033, nadesłanych na konkurs organizowany przez portal metro2033.pl w roku 2013.Metro 2033 to świat wykreowany przez Dmitrija Glukhovsky’ego; świat, w którym po nuklearnej apokalipsie pozostali przy życiu ludzie chronią się w moskiewskim metrze. Tam na nowo organizują swą kilkudziesięciotysięczną społeczność i wbrew wszystkiemu, co ich otacza, usiłują przetrwać.Z czasem projekt Glukhovsky’ego zaczął się rozrastać, przybrał formę Uniwersum Metro 2033 i wykroczył poza granice moskiewskiego metra.
Remigiusz Mróz - Rewizja
Remigiusz Mróz - Rewizja
i.postimg.cc/9MY9tMp6/Rewizja.jpg
Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy...
Remigiusz Mróz - Testament
Remigiusz Mróz - Testament
i.postimg.cc/rsD19TPM/testament.jpg
Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety...
Remigiusz Mróz - Immunitet
Remigiusz Mróz - Immunitet
i.postimg.cc/zX1LPDmv/cover.jpg
Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu.
Yuval Noah Harari - 21 lekcji na XXI wiek
Yuval Noah Harari - 21 lekcji na XXI wiek
i.postimg.cc/PryJhw4Z/21-lekcjina-xxi-wiek.jpg
Nowa książka autora światowych bestsellerów „Sapiens” i „Homo deus. Krótka historia jutra”.

Jakie wyzwania stawia przed ludzkością teraźniejszość?

Yuval Noah Harari, słynny izraelski historyk i wizjoner, w swej najnowszej książce skupia się nie na przeszłości ani na możliwej przyszłości gatunku ludzkiego, lecz na problemach, w obliczu których stoimy obecnie.
Mały Książę. Na podstawie książki Antoine`a de Saint Exupery`ego
Mały Książę. Na podstawie książki Antoine`a de Saint Exupery`ego
Niezwykła adaptacja powieści znanej i uwielbianej przez wszystkie pokolenia.
i.postimg.cc/yNSbh0pS/maly-ksiaze.jpg
Joann Sfar, nadając Małemu Księciu formę powieści graficznej, stworzył zupełnie nową interpretację książki Saint-Exupéry'ego, nie zmieniając jednak zupełnie oryginalnego tekstu (w polskim wydaniu w klasycznym przekładzie Jana Szwykowskiego). Rysunki Sfara pozwalają na nowo odkryć poezję, emocje i symbolikę klasycznej opowieści.
Yuval Noah Harari - Homo deus

Yuval Noah Harari - Homo deus

i.postimg.cc/cJsvwcLF/homo-deus.jpg
Światowy bestseller. Nowa książka najbardziej inspirującego myśliciela XXI wieku.
Tak będzie wyglądała nasza przyszłość!

Yuval Noah Harari w słynnej książce „Sapiens. Od zwierząt do bogów”, sprzedanej na całym świecie w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, opisywał ewolucję i historię ludzkości/center]

Yuval Noah Harari - Sapiens

Yuval Noah Harari - Sapiens. Od zwierząt do bogów

https://i.postimg.cc/MHBH5390/od-zwierzad-do-bogow.jpg

Światowy hit. Książka, dzięki której rozpoczęła się międzynarodowa kariera Harariego.

Całościowa historia człowieka – od ukrywania się w jaskiniach do podróży na Księżyc i inżynierii genetycznej.